Atsiliepimai

 • Trumpai tariant, tai cia viskas vietoj. Man tai itarima kele, kad technine pagalba ir servisas ir dar auto pardavimas sioje imone. Taciau ištikus nelaimei kelyje teko skambinti i Engra nes tuo metu tai buvo arciausiai esanti pagalba kelyje.  Kadangi tai buvo sekmadienis tai jau buvau nusiteikusi, kad partempus automobili teks laukti darbo dienos jam tvarkyti. Bet nustebino tai, kad Engra partempus automobili i Marijampole is karto pasiule ji sutvarkyti, nors tai buvo sekmadienis.
  Vilija 2011 10 09
 • Labai gerai, kad nereikejo rupintis del masinos pardavimo. Nuvariau masina, sumokejo ir paciam nereikejo tam internete draskytis det skelbimus ir t.t….
  Algirdas 2011 12 01
 • Kad ir kaip bebūtų gaila, bet prieš kurį laiką teko patirti auto įvykį. Džiaugiuosi kad šie žmonės operatyviai sureagavo į mano skambutį ir pagelbėjo partempiant mano automobilį. Visą slogią avarijos nuotaiką nuvijo gera tralo vairuotojo nuotaika. Ir toliau linkiu dirbti su gera nuotaika!
  Rūta 2012 02 03
 • Ieskojau auto nusipyrkti. Jau geriau su tuo dirbanceis zmonemis pasitarti. Nes is pradziu buvau nusiziurejes per skelbimus kazoki varianta rades. paskiau kazkaip rekomendavo pazystamas sita imone. Tai negana to kad surado is kur man parsivaryt tai ir kartu nuskridom i vokietija, viska sutvarke, apziurejo ar kokia nesugedus, parvare man ir dabar laimingai riedu keliais.
  Valdemar 2012 05 14
 • Esu užimtas žmogus, todėl neturėjau laiko naujos mašinos paieškoms. Ši šauni kompanija ne tik surado mano norimo automobilio markę, bet ir patys sutvarkė jos važiuoklę. Ačiū jums!
  Agnė 2012 10 23
 • Prieš kelias savaites susiradau kelis automobiliu pardavejus. Ir kaip speceliai dazniausiai buna kad jie kitam Lietuvos gale. Po keliu skambuciu supratau kad ne taip jau ir greit paimsiu ta masina. Pazistamas pasiule kad galima nusipirkti pasakius kokios markes reikia ir per kazkoki termina suranda tau. Tai sita imone surado man masina ir parvare per 1 savaite. Tik bėda tame kad buvo tos masinos dureles pabraizytos. Bet kadangi patys pasiule sutvarkyti, tai nieko blogo negaliu pasakyt.
  Tomas 2013 07 20
 • Šiai įmonei daviau užsakymą, kad parvarytų Audi Q7 automobilį iš Vokietijos. Teko palaukti nemažai – 1,5 mėnesio. Automobilis buvo surastas Vokietijoje. Susitikome su įmonės darbuotoju, sumokėjau pusė pinigų. Darbuotojas nuskrido į Vokietiją, prieš pirkdamas Audi q7 paskambino man patikslindamas tikrąjį automobilio stovį. Kitą dalį pinigų pervedžiau pavedimu tiesiai į Vokietiją. Po 4 d. automobilis buvo atvarytas, padėjo užregistruoti, įdėti signalizaciją ir apdrausti.
  Virginijus 2013 11 02
 • Viskas kas liečia pagalbą pasirenkant automobilį, jo paieškas ir pirkimą – pavyko tiesiog be priekaištų. Esu labiau nei patenkintas paslaugomis, nes šiandien vairuoju mašina Audi A7 S-line 2012 metų, kuri pranoko mano lūkesčius. Ir viskas Jūsų dėka.
  Tadas 2014 04 09

Atsiliepimus galite siųsti adresu: info@engraauto.lt