Apie mus

UAB “Engra” – vietinio kapitalo įmonė, įkurta 1992m. Pagrindinė įmonės veikla – naudotų bei naujų automobilių prekyba. EngraAuto užsiima lengvųjų automobilių, sunkvežimių, vilkikų, sunkiojo transporto, traktorių, mikroautobusų prekyba. Teikia automobilių transportavimo paslaugas Lietuvoje - techninė pagalba kelyje (SOS kelyje) bei remonto darbai. Tai viena iš pirmųjų įmonių Lietuvoje, pradėjusių naudotų automobilių verslą iš vakarų Europos (naudoti automobiliai iš Vokietijos).

Daugiau nei dvidešimt penki metai patirties, dirbant su Lietuvos bei užsienio klientais. Remonto dirbtuvėse vienu metu galime aptarnauti 8 automobilius. Yra automobilių plovykla, kėbulo remonto dirbtuvė, važiuoklės remonto vieta, variklių, greičių dėžių remonto dirbtuvės. Stengiamės žengti koja kojon su technologijų naujovėmis, augančiais klientų reikalavimais, todėl stengiamės savo paslaugas atlikti kuo kokybiškiau už klientui priimtiną kainą.

“EngraAuto" nemokamai pakonsultuos ir padės norintiems įsigyti naudotus automobilius iš Vokietijos ar kitų vakarų Europos šalių (automobiliai iš Vokietijos, Olandijos, Prancuzijos, Italijos, Belgijos). Naudoti automobiliai iš Vokietijos (skirti Vokiečių rinkai) pagal užsakymus yra itin kokybiški bei patikimi, klientams rekomenduojame sumokėti šiek tiek brangiau, bet gauti tikrai labai gero stovio, su tikromis ridomis, nemuštus automobilius. Įsigiję UAB Engra" pirktą naudotą, patikimą, kokybišką automobilį, vėliau parduosite brangiau.

Įmonė palaiko kontaktus su daugybe partnerių (Lizingo kompanijos, įvairiu automobilių markių atstovų centrais, draudimo bendrovėmis). Jūs patys galite išsirinkti automobilį, internetinėje platformoje, tokioje kaip Mobile.de ar Autoscout24.de ir mes Jums padėsime nupirkti, parvežti, sutvarkyti draudimo, registracijos bei technikinės apžiūros dokumentus - pagalba perkant automobilį - www.ppa.lt.

Pagalba parduodant Jūsų automobilį - www.ppa.lt - patikėkite mums savo automobilį, prireikus mes jį sutvarkysime bei kiek įmanoma greitai ir už maksimalią sumą jį parduosime.