Apie mus

Automobilių ekspertai

Jūsų atstovai

Su Engra Auto paprasta parduoti ir įsigyti transporto priemonę. Mes – Jūsų atstovai, o ne automobilių pardavėjai, todėl esame suinteresuoti gauti geriausius pasiūlymus Jums. Jau daugiau kaip 2 dešimtmečius įgyvendiname palankiausius prekybos sandorius ir padedame įsigyti arba parduoti bet kokio tipo transporto priemones.

 

Pagalba perkant transporto priemones

Engra Auto ekspertai užsiima lengvųjų automobilių, sunkvežimių, vilkikų, sunkiosios žemės ūkio ir statybos technikos, traktorių bei mikroautobusų prekyba. Tai viena iš pirmųjų įmonių Lietuvoje, pradėjusių naudotų automobilių verslą iš vakarų Europos (naudoti automobiliai iš Vokietijos).

 

Pirkimas Vokietijoje

Automobiliai iš Vokietijos pagal užsakymą

1992 metais įkūrėme Engra Auto norėdami padėti Jums išvengti rūpesčių perkant automobilius. Nuo tada esame sudarę daugybę patikimų ryšių su partneriais Vokietijoje ir dirbdami kartu su jais, pirmieji gauname geriausius automobilių pasiūlymus, turime galimybę tiesiogiai patikrinti transporto priemonę ir ją pargabenti į jūsų pasirinktą vietą. Engra Auto parinkti automobiliai iš Vokietijos atitinka kiekvieno kliento lūkesčius.

Apžiūra prieš perkant

Mes padedame surasti jūsų poreikius atitinkančią transporto priemonę ir atliekame automobilio apžiūrą prieš perkant. Mūsų patirtis leidžia surasti kokybišką automobilį greitai. Specialiai atrinkti naudoti automobiliai iš Vokietijos yra tokie patys geri kaip nauji automobiliai tik už mažesnę kainą, kurią mes Jums garantuojame.

Parvežame iš Vokietijos

Specialiai pritaikyti autovežiai gali pargabenti lengvuosius automobilius, sunkvežimius ir kitas transporto priemones bei sunkiąją techniką į Jūsų pasirinktą vietą. Automobiliai iš Vokietijos į Lietuvą yra parvežami per trumpiausią įmanoma laiką. 

 

Pagalba parduodant transporto priemones

Sunkiojo transporto ir lengvųjų automobilių pardavimas su Engra Auto pagalba yra greitas ir finansiškai palankus Jums. Atsovaudami Jus, mes deramės dėl geriausios pardavimo kainos. 

 

Pardavimas Vokietijoje

Paruošiame pardavimui

Kad galėtume sėkmingai parduoti automobilį, parengiame informaciją ir nuotraukas skelbimams, prireikus atliekame transporto priemonės remontą bei imamės kitų būtinų priemonių. 

Automobilių pardavimas Vokietijoje

Automobilius ir kitas transporto priemones bei techinką galime nuvežti į Vokietiją, kur pardavimas vyksta greičiau, o už transporto priemonę gaunate didesnę sumą. Partneriai Vokietijoje užtikrina automobilio saugumą.

Jeigu transporto priemone naudojatės ir negalite jos palikti pardavimui, visą procesą atliekame Lietuvoje. Engra Auto nuotoliniu būdu suranda pirkėjus, o įvykus sandoriui, automobilį nuvežame į Vokietiją ir pasirūpiname jo perdavimu.

 

Engra Auto ekspertai, mylintys automobilius

Engra Auto ekspertai nemokamai konsultuoja ir padeda visiems norintiems įsigyti naudotus automobilius iš Vokietijos ar kitų vakarų Europos šalių (automobiliai iš Vokietijos, Olandijos, Prancūzijos, Italijos, Belgijos). Tinkamai atrinkti naudoti automobiliai iš Vokietijos pagal užsakymą (skirti Vokiečių rinkai) yra itin kokybiški bei patikimi.  Įsigiję Engra Auto pirktą naudotą, kokybišką automobilį, vėliau parduosite brangiau.

Įmonė palaiko kontaktus su daugybe partnerių (Lizingo kompanijos, įvairiu automobilių markių atstovų centrai, draudimo bendrovės). Jūs patys galite išsirinkti automobilį, internetinėje platformoje, tokioje kaip Mobile.de ar Autoscout24.de ir mes Jums padėsime nupirkti, parvežti, sutvarkyti draudimo, registracijos bei techninės apžiūros dokumentus - pagalba perkant automobilį su Engra Auto.