Ar patikima pirkti automobilį iš Vokietijos?

Automobilio pirkimas Vokietijoje

Nusprendėtė pirkti transporto priemonę užsienyje ir girdėjote, kad automobiliai iš Vokietijos yra geriausi? Tiesa ta, kad norint pirkti automobilį (ypač, jeigu jis naudotas), reikia apsišarvuoti kantrybe ir skirti daug laiko jo apžiūrai. Net ir tuomet negalite būti tikri, kad išsirinkote gerą automobilį. O jeigu jo paieškoms laiko apskritai neturite? Ką jau kalbėti apie automobilio atvežimą iš Vokietijos. Štai tuomet reikėtų pagalvoti apie automobilio užsakymą.
Automobiliai iš Vokietijos pagal užsakymą

Jums nereikia baimintis, kad nusipirkę automobilį iš Vokietijos, iš Jums nepažįstamo asmens būsite apgauti. Atvirkščiai, Engra Auto jau 30 metų dirba su partneriais užsienio šalyse, kurie kruopščiai patikrina kiekvieną atrinktą transporto priemonę.

Su mumis automobilio pirkimas Vokietijoje – tai tas pats, kas pirkti iš draugo, kuriuo galite pasikliauti!

Engra Auto vykdo automobilių užsakymus atsižvelgdami į visus Jūsų lūkesčius ir derindami juos su geriausiais pasiūlymais rinkoje. Norite pirkti automobilį ir jau žinote kokį? Tuomet telieka atsiųsti automobilio skelbimo nuorodą, o mes NEMOKAMAI patikrinsime automobilio istoriją ir pranešime Jums, ar automobilis yra kokybiškas (nedaužtas, su tikra rida ir kt.).

Nuo ko pradėti?

  1. Jeigu dar neapsisprendėte, kokį automobilį pirkti: apsilankykite mobile.de arba autoscout24.de – tai Vokietijos auto skelbimai, išsirinkite Jums labiausiai patinkančius ir atsiųskite jų nuorodas mums!
  2. Jeigu nežinote, koks automobilis Jums geriausiai tiktų, spauskite: padėti surasti automobilį
  3. Daugiau Jums nieko daryti nereikia: viskuo bus pasirūpinta už Jus!

Parenkame | Patikriname | Nuperkame | Parvežame | Paruošiame techninei apžiūrai | Sutvarkome registracijos dokumentus ir ATIDUODAME JUMS!

AUTOMOBILIŲ UŽSAKYMAI

 

Su Engra Auto pagalba automobilio pirkimas Vokietijoje yra patikimas ir užtikrintas. Ir tik dabar jūsų automobilis iš Vokietijos yra pasiekiamas ranka! Jeigu turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis tiesiogiai telefonu +37068249161 arba el. paštu info@engraauto.lt