Kaip parduoti automobilį, autobusiuką arba sunkvežimį?

Tinkamas automobilio paruošimas gali gerokai palengvinti jo pardavimą. Ir nors iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti visai elementaru, kartais įvairias su tuo susijusias smulkmenas paprasčiausiai užmirštame. Paruošti automobilį pardavimui užtenka vos kelių paprastų žingsnių.

Kaip parduoti automobilį, autobusiuką ar sunkvežimį greitai ir brangiai?

 
Pasirūpinkite automobilio išvaizda

Kruopščiai išplaukite transporto priemonės vidų ir išorę. Prekinė išvaizda yra bene pirmasis dalykas, į kurį pirkėjas atkreipia dėmesį, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad įspūdis būtų puikus. Dažnai dėl prasto pateikimo net ir labai geras automobilis lieka nepastebėtas, o bėgant laikui esate priversti mažinti jo kainą.

Nepamirškite kokybiškų nuotraukų

Nufotografuokite kiekvieną automobilio detalę. Prieš apžiūrėdami automobilį, pirkėjai nori pamatyti kuo daugiau: kaip atrodo automobilio eksterjeras, interjeras, koks salono stilius ir net tai, kokia medžiaga aptrauktos sėdynės. Visa tai turite pateikti gerai ir kokybiškai; pasirūpinti apšvietimu, nuotraukos kampu ir aplinka, kurioje fotografuojama. Visi šie faktoriai turi didelės įtakos pirkėjo pasirinkimui.

Sudominkite išsamiu aprašymu ir automobilio istorija

Būkite sąžiningi, leiskite pirkėjams patiems įvertinti jūsų parduodamą transporto priemonę. Pateikdami detalę informaciją apie automobilį, palengvinate paiešką žmonėms, kurie domisi būtent jūsų tipo transporto priemone, todėl su jumis susisiekti jie bus linkę greičiau nei su tais savininkais, kurie apie savo automobilį nurodė mažiau duomenų.

Greitai tik su Engra Auto

Viską padarysime už jus!

Taigi šie žingsniai tikrai padės sudominti aktyvius pirkėjus, tačiau stengiantis parduoti automobilį visada gali kilti keblumų. Natūralu, kad renkantis transporto priemonę pirkėjai susisiekia su daugybe skelbimus įdėjusių žmonių, tačiau nuolatinis atsakinėjimas į klausimus ir ilgi pokalbiai – tikrai atima Jūsų brangų laiką, o kur dar kelionės į susitikimo vietas, transporto priemonės rodymai, bandomojo važiavimo planavimai, tikrinimai autoservise ir t.t. Net ir pardavę transporto priemonę niekada negalite būti tikri, ar gavote automobilio vertę atitinkančią sumą.

Paruošime pardavimui

Tačiau visus šiuos rūpesčius Engra Auto komanda gali nuimti nuo jūsų pečių. Jeigu norite parduoti techniškai tvarkingą automobilį, kreipkitės ir mūsų ekspertai paruoš jūsų automobilį, autobusiuką ar sunkvežimį pardavimui, sukurs patrauklų pristatymą ir reklamą.

Parduosime greitai!

Mes susisieksime su savo partneriais automobilių pardavimo rinkoje, kurie paspartins jūsų transporto priemonės pardavimą. Jūsų patogumui, pasirašę sutartį, automobilį galite palikti mums ir mes viskuo pasirūpinsime, o jeigu automobilį naudojate ir jis jums būtinas kas dieną – taip pat ne problema. Engra Auto komanda be vargo suorganizuos viską, derindamiesi prie jūsų dienotvarkės.

 

Norite parduoti transporto priemonę, kuri yra sugedusi? Ne bėda! Engra Auto turi partnerių ne tik pardavimo bet ir technikos srityse, kreipkitės ir mes padėsime.