Automobilio pardavimas

Kaip parduoti automobilį?

Automobilio pardavimas prasideda nuo informacijos pateikimo. Jums prireiks atlikti vos du žingsnius:

  1. Užpildykite žemiau pateiktą  formą ir nurodykite savo transporto priemonės duomenis.
  2. Palaukite, kol Engra Auto su Jumis susisieks.

 

Mes įvertinsime transporto priemonės kainą ir pranešime ją Jums, aptarsime paslaugos galimybes ir jūsų poreikius. Konsultacija yra NEMOKAMA.

 

Pagalba parduodant automobilį


Net jeigu apie transporto priemones nusimanote gerai, pagalbos parduoti automobilį gali vis tiek prireikti. Tai paslauga tiems, kurie nori, kad automobilio pardavimas būtų greitas, o sandorio kaina palanki. Patikėdami savo automobilio pardavimą Engra Auto komandai Jūs sutaupote savo laiką.

Automobilio pardavimas Vokietijoje

Mes pasirūpiname Jūsų automobilio pardavimu nuo pradžios iki galo. Parengiame automobilį pardavimui, surandame pirkėjus, deramės dėl kainos ir įvykdome sandorį. Automobilio pardavimas Vokietijoje yra greitesnis, todėl Jūs galite pasirinkti:

  • patikėkite transporto priemonę mums, o mes ją nuvešime savo partneriams į Vokietiją, kur pardavimo proceso metu ji bus laikoma vienoje iš specialių saugojimo aikštelių.
  • važinėkite savo automobiliu, o Engra Auto pirkėjų ieškos nuotoliniu būdu, kai sandoris bus įvykdytas, mes nuvešime Jūsų automobilį į pardavimo šalį.

 

Kokius automobilius padedame parduoti?

Padedame parduoti naudotus vidutinės ir prabangios klasės, senovinius, antikvarinius automobilius taip pat ir elektritinius bei hibridinius automobilius. Automobiliai turi būti be paslėptų trūkumų ir, jei įmanoma, su pilna istorija. Net jei Jūsų automobilis yra sugedęs, kreipkitės ir mes įvertinsime, ar galime suteikti jums paslaugą.

 

Kiek kainuoja parduoti automobilį?

Individualios konsultacijos metu mes nustatysime Jums reikalingos paslaugos apimtį ir kainą. Paslaugos apimtis iš dalies priklauso nuo transporto priemonės būklės, kliento poreikių, pardavimo šalies ir kitų faktorių.

 

Susisiekite su mumis ir mes padėsime nusipirkti Jums reikalingą transporto priemonę.

info@engraauto.lt

+37068249161