Automobilių pardavimas

Mūsų įmonė išsiskiria operatyvia ir profesionalia pagalba perkant automobilį. Mūsų darbuotojai turi ilgametę patirtį automobilių pirkimo/pardavimo srityje. Turime automobilių pardavimo partnerių ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. Galime padėti nusipirkti, parvaryti automobilį, sunkvežimį, mikroautobusą ar kitą transporto priemonę Lietuvoje ir už jos ribų.

Galime patikinti, jog klaidinga manyti, kad pagalbos paslauga skirta tik nenusimanantiems. Tai paslauga tiems, kurie nori įsigyti sau tinkamiausią ir priimtiniausią transporto priemonę. O kai kurie vairuotojai mano, jog automobilio pirkimas yra paprastas veiksmas, tačiau su tuo susidūrus asmeniškai, patiriami įvairūs sunkumai.

 

Pateikiame kelis dažniausiai sutinkamus automobilio pirkimo rūpesčius:

  1. Ne paslaptis, jog perkant sau pirmąjį automobilį ar norint seną pakeisti naujesniu, susiduriama su keblia automobilio išsirinkimo problema. Dažnai vairuotojas negali nuspręsti, kokia automobilio markę reikia pasirinkti, iš kur ją pirkti (Lietuvoje eksploatuotą ar parsivežti iš užsienio), kaip kuo greičiau sutvarkyti visus pirkimo dokumentus. Kai iškyla šie ir kiti klausimai, atrodo, jog automobilių pirkimas reikalauja daug papildomo laiko.
  2. Kita dažnai sutinkama problema yra ta, jog išsirinkus automobilio markę, sunku rasti patikimą ir sąžiningą pardavėją. Dažnai abejojama dėl automobilio techninės būklės, o radus tinkamo varianto skelbimą, dažniausiai automobilis jau būna rezervuotas.

 

Šiais ir kitais atvejai siūlome kreiptis į mūsų transporto priemonių pirkimo specialistus, kurie padės išsirinkti, rasti ir nusipirkti tinkamiausią automobilį.

Mūsų įmonėje galite pasinaudoti paslauga „pagalba perkant automobilį“. Pirkimas gali vykti keliais būdais:

  • Automobilių pardavimo aikštelė. Galite atvykti į mūsų įmonės automobilių pardavimo aikštelę Marijampolėje bei Vilniuje ir čia išsirinkti bei nusipirkti Jums reikiamą automobilį.
  • Automobilių keitimas. Išsirinkite pas mus esantį automobilį ir jį apkeisime su Jūsų ar mūsų priemoka. Galimas automobilio, sunkvežimio, motociklo ar kitos transporto priemonės keitimas.
  • Užsakymas pagal vietą.Klientas pats susiranda kur būtų galima nusipirkti automobilį, o mūsų pagalba jis atgabenamas pas užsakovą bei sutvarkomi visi dokumentai. Į šią paslaugą įeina automobilio parvarymas iš kitų Europos šalių.
  • Užsakymas pagal automobilio markę.Mūsų darbuotojai suranda norimo automobilio markės pardavimo vietą. Automobilis gali būti eksploatuotas ne tik Lietuvoje, bet ir kitoje užsienio šalyje. Priimame ne tik automobilio įsigyjimo užsakymus, bet ir dėl sunkvežimių, motociklų bei kitų transporto priemonių.  

 

Susisiekite su mumis ir mes padėsime nusipirkti Jums reikalingą transporto priemonę.

engra@engraauto.lt

+37069823025