Automobilių supirkimas

Superkame automobilius

Kreipkitės į Engra auto ir sužinokite, už kiek galite parduoti savo automobilį.


Gauti pasiūlymą su automobilio kaina:
Engra Auto saugo jūsų asmeninius duomenis ir neperduoda jų automobilio pirkėjui, o visus derybų klausimus atlieka už jus.

 

Kaip vyksta automobilių supirkimas?


  1. Automobilis atgabenamas į Engra Auto pardavimo aikštelę Marijampolėje, Vilniuje ar Kaune,
  2. Nustatome automobilio kainą ir sudarome su jumis sutartį,
  3. Parduodame jūsų atvarytą automobilį už komisinį mokestį.

Apie defektus pranešus iš anksto, atliekame automobilio apžiūrą ir prireikus remontuojame.

 


Kodėl verta parduoti automobilį mums?

Naujų ir naudotų automobilių supirkimas


Bandydami parduoti automobilį patys, sugaištate daug laiko, atskleidžiate asmeninę informaciją viešuose portaluose ir turite atsakinėti į pirkėjų užklausas.

Jeigu nebenorite vargti, kreipkitės į Engra Auto. Mes superkame įvairių markių naujus ir naudotus automobilius, o mūsų supirkimo aikštelės Vilniuje, Kaune ir Marijampolėje veikia nuolatos.

Parduoti automobilį Engra Auto gali kiekvienas! Pateikite duomenis apie savo automobilį mums ir mes įvertinsime jo kainą. Jeigu automobilis turi defektų, praneškite apie tai iš anksto. Galite parduoti įvairių klasių automobilius, o susitarus automobilius iki supirkimo vietos Engra Auto transportuoja patys.


Superkame antikvarinius automobilius

Perkame senovinius automobilius, kurie gali būti ir važiuojantys, ir nevažiuojantys ar net išardyti. Senovinių automobilių supirkimas visoje Lietuvoje ir Europos sąjungos šalyse. Prireikus, automobilius transportuojame iki pat supirkimo vietos. Priimami senoviniai automobiliai turėtų būti ne naujesni kaip 30 metų.

Viskas taip paprasta!

Negaiškite laiko pardavinėdami automobilį, patikėkite tai specialistams, kurie pasiūlys patikimas automobilio pardavimo sąlygas.

engra@engraauto.lt

+37069823025