Sunkvežimių užsakymai

Sunkvežimiai

Pagalba perkant sunkvežimį

Išsirinkti ir nusipirkti sunkvežimį užsienyje gali tapti sudėtinga, kai nežinote, ar galite pasitikėti pardavėjais. Engra Auto dirba kartu su partneriais Vokietijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Italijoje ir gali greitai parinkti ir nupirkti kokybiškus naujus ir naudotus sunkvežimius. Vykdome tiek mažmeninius (vieno sunkvežimio) užsakymus, tiek didmeninius užsakymus įmonėms.

Nuo ko pradėti?

  • Apsilankykite svetainėse mobile.de arba autoscout24.de – tai vokiški auto skelbimų puslapiai
  • Išsirinkite jums patinkantį vieną ar kelis sunkvežimius
  • Sunkvežimio skelbimo nuorodą nukopijuokite ir užpildykite lentelę žemiau

Rekomenduojame vokiškus skelbimų puslapius: mobile.de ar autoscout24.deKiek tai kainuos?

Engra Auto siūlo lanksčius planus, kuriuos pasirinkę, patys sprendžiate, kokių paslaugų Jums reikia ir kiek už jas norie mokėti. Lentelėje žemiau pateikta informacija apie tai, kokią pagalbą galime suteikti perkant sunkvežimį. Susisiekite su mumis ir mes sudarysime individualų planą pagal Jūsų poreikius:

PASLAUGOS

PLANAI

Pradžia 0, Eur Standartinis <, Eur SuperEngra >, Eur
SUNKVEŽIMIO PARINKIMAS
Konsultacija
Sunkvežimio informacijos patikra
Sunkvežimio patikra pagal VIN 
Sunkvežimio istorijos patikra
TECHNINĖ PATIKRA
Sunkvežimio apžiūra prieš perkant
Sunkvežimio diagnostika ir taisymas
PIRKIMAS
Derybos dėl kainos
Sunkvežimis lizingu
PO PIRKIMO
Sunkvežimio parvežimas
Registracijos dokumentų sutvarkymas
Paruošimas techninei apžiūrai

 

Jeigu norite gauti jums pritaikytą pasiūlymą, užpildykite lentelę, esančią aukščiau arba susisiekite su mumis telefonu +37068249161 bei el. p. info@engraauto.lt

 

Kitos technikos pirkimas Vokietijoje

Engra Auto padeda nusipirkti visų tipų transporto priemones ir techniką. Priimame užsakymus įsigyti sunkvežimius, priekabas, auto traukinius, savivarčius, traktorius bei sunkiąją žemės ūkio, statybų ir kitą techniką.

UNIMOG sunkvežimiai, pirkimas Vokietijoje

Engra Auto padeda nusipirkti Unimog transporto priemones ir techniką. Priimame užsakymus įsigyti Unimog naudotus ir naujus sunkvežimius. Unimog sunkvežimiai su vientisu kėbulu, Unimog savivarčiai, Unimog platformos, Unimog dvikabiniai, Unimog kranai ir kita Unimog technika, tinkanti kelių priežiūrai, žemės ūkiui, dujotiekių statybai, gręžinių kasimui ir t.t.

Kaip nusipirkti sunkvežimį ir kitą techniką?

Apsilankykite mobilde.de bei scout24.de vokiškuose skelbimų puslapiuose ir atsiųskite išsirinktos transporto priemonės skelbimo nuorodą mums. Tą padaryti galite užpildę lentelę arba susisiekę su mumis telefonu +37069823025 bei el. p. engra@engraauto.lt. Piiminė konsultacija ir automobilio istorijos patikrinimas nemokamas.